Kenmerken
- Vraagprijs€ 1.475,- p/m
- StatusVerhuurd
- TypeBenedenwoning
- Woonoppervlakte62 m2
- Bouwjaar1912
- Inhoud180 m3
- TuintypenAchtertuin
- PositieOost
- Soorten verwarmingCV ketel
- LiggingenAan rustige weg, In woonwijk
Omschrijving
Wonen in een luxe appartement op één van de mooiste plekken nabij het centrum van Utrecht. Per 15 februari 2022 komt er een volledig gerenoveerd appartement beschikbaar op de Buys Ballotstraat. Deze straat grenst aan de Biltstraat waar veel restaurants en winkels te vinden zijn. Om de hoek vind je de Voorveldse Polder met veel groen en sportfaciliteiten.
Bij het realiseren van deze appartementen in 2016 is er rekening gehouden met het leefgenot van de toekomstige bewoners, dit zie je terug in de kwaliteit van de gebruikte materialen en de afwerking van de appartementen. Binnenin het appartement is alles modern afgewerkt, zoals de badkamer en keuken, maar als je buiten staat zie je een karakteristiek pand met een uitstraling van begin 1900. Dit is wat de appartementen zo uniek maakt. Wil jij één van deze compleet nieuwe appartementen bewonen? Maak dan gerust een afspraak voor een bezichtiging.
AANVULLENDE INFORMATIE
– minimale huurperiode: 1 jaar
– geen rokers en/of huisdieren
– huurprijs exclusief gas, water en elektra
– €25,- per maand servicekosten gebruik van de centrale ruimtes
– €100,- gebruik wasmachine en droger
– 1 maand borg
– intercom
– massief houten vloeren
– vloerverwarming in de badkamer
– inclusief raambekleding
– alle appartementen hebben een eigen cv-ketel
en nieuwe wasmachine bij oplevering
– aparte berging in souterrain
– per 15 februari 2022
DE LOCATIE
In de Zeeheldenbuurt, aan de rand van Wittevrouwen, op loopafstand van diverse winkels, eetcafés en restaurants aan de Biltstraat en de Burgemeester Reigerstraat, voldoende parkeergelegenheid voor de deur en op 5 minuten fietsen van de singels en de oude binnenstad van Utrecht. Goede aansluiting op de Uithof en de uitvalswegen. Kortom, de ideale ligging voor wie houdt van rust en toch dichtbij de levendigheid van een grote stad wil wonen.
APPARTEMENT BEL ETAGE
Dit appartement bevindt zich op de bel etage en is verdeeld in 2 kamers. Een slaapkamer aan de voorzijde die door en-suite-deuren gescheiden wordt van de woonkamer. Aan de achterzijde ligt de woonkamer met moderne open keuken. Via de openslaande deuren is het zonnige balkon bereikbaar en het balkon geeft via een trap toegang tot de nieuw aangelegde tuin. De hal geeft toegang tot een separaat toilet met fontein en de badkamer met wastafel en inloopdouche. Daarnaast heeft dit appartement ook nog een eigen berging en washok met wasmachine in het souterrain.
Woonoppervlakte ca. 62m².
INDELING
Gemeenschappelijk trappenhuis.
Hal.
Toilet wandmodel met fonteintje.
Badkamer met inloopdouche met
hardglazen spatwand en wastafel.
Kamer-en-suite met en-suite-kasten en openslaande deuren naar het balkon.
Balkon met trap naar eigen tuin.
Keuken (hoekopstelling) met een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, Quooker en koelkast.
Slaapkamer aan de voorzijde.
Washok met wasmachine (in het souterrain).
OPPERVLAKTES
Woonoppervlakte: 62m2
Gebouw gebonden buitenruimte: 8m2
Tuin: 32m2
Externe bergruimte: 14m2 / 27m3