Kenmerken
- Vraagprijs€ 275.000,- k.k.
- StatusVerkocht
- TypePortiekflat
- Woonoppervlakte65 m2
- Bouwjaar1968
- Inhoud191 m3
- TuintypenGeen tuin
- VoorzieningenMechanische ventilatie, Lift, Zonnepanelen, Natuurlijke ventilatie
- Soorten verwarmingBlokverwarming
- LiggingenAan park, Aan rustige weg, Vrij uitzicht
Omschrijving
Starter? Stop met zoeken! Dit is de instapklare 3-kamerappartement die je zoekt! De woning is door de huidige eigenaar in 2018 aangekocht. Voordat hij in de woning is gaan wonen, heeft hij eerst vrijwel het gehele appartement op sfeervolle wijze gerenoveerd. Alle wanden en plafonds zijn strak gestuukt, de keuken is opengemaakt en vernieuwd en door het gehele appartement is een nieuwe vloer gelegd. De badkamer en het toilet zijn niet meegenomen in de renovatie. Beide zijn nog in goede staat en geeft de koper eventueel de kans om toch nog iets zelf te verbouwen!
Kom je kijken naar dit fijne starters appartement?
AANVULLENDE INFORMATIE
– stadsverwarming;
– erfpacht eeuwigdurend afgekocht;
– elektra: 4 groepen + 2 aardlekschakelaars;
– energielabel A;
– volledig geïsoleerd;
– zonnepanelen;
– kunststofkozijnen;
– geheel glad gestuukte wanden en plafonds;
– actieve Vereniging van Eigenaren: servicekosten € 158,- per maand
(inclusief €50,- voorschot stookkosten);
– woonoppervlakte circa 65 m²;
– inhoud circa 191 m³;
– oplevering in overleg.
DE LOCATIE
De wijk is ruim opgezet met veel groen en biedt veel voorzieningen zoals: veel basisscholen, meerdere parken, uitgebreide winkelvoorzieningen (bereikbaar op ongeveer 18 minuten loop afstand Shoppingcenter Overvecht), gezondheidscentra, diverse speelplaatsen en goed openbaar vervoer. Ook op sport en cultureel gebied biedt Overvecht vele mogelijkheden met zwembaden De Kwakel en Blauwkapel, het nabij gelegen Squash Utrecht, schaatsbaan De Vechtsebanen, Cultureel theater de Steef en een groot recreatiegebied De Ruijgenhoek. Dit gebied loopt over in het natuurgebied Gagelbos, Noorderpark en Maarsseveenseplassen. Een prachtig natuurgebied waar je kunt genieten van de rust en mooie wandelingen en fietstochten kunt maken. In de zomer kun je hier lekker zwemmen! Op de fiets of met openbaar vervoer ben je met ongeveer 15 minuten in het oude stadcentrum van Utrecht, de Uithof of het Noorderpark. De ringweg Utrecht is snel bereikbaar met goede verbindingen naar de snelwegen A-27, A2 en doorstroom naar de A-12.
INDELING:
WOONLAAG
Entree met toegang tot de hal. Hal met toegang tot alle vertrekken. Woonkamer voorzien van twee vaste kasten, waarvan één vaste kast beschikt over elektra die benaderbaar is vanaf de buitenkant en een deur naar het balkon. Balkon achterzijde gelegen op het westen. Open keuken voorzien van 4-pits inductiekookplaat, vaatwasser, koel-vriescombinatie en oven. Toilet staand model met fontein. Badkamer met inloopdouche, wastafel en witgoedopstelling. Kleine slaapkamer. Ruime slaapkamer met toegang tot de badkamer. Berging op de begane grond met elektra.